Вторник е денот за да добиете 5 евра бесплатен облог на Bet365

По повод Лигата на шампионите, Bet365 нуди 5 евра бесплатено обложување во живо за натпреварот помеѓу Реал Мадрид и Тотенхем.

Процедурата е едноставна:

Ставете го вашиот облог пред да започне натпреварот

Вие ќе добиете бесплатен облог кој може да го искористете за обложување во живо на овој натпревар

За да ги искористете вашите средства, кога ќе започне натпреварот одберете ја опцијата „Use Free Bet“.

Правила и услови за користење

  • Бесплатен облог ќе добијат само играчите кои ќе вложат пред да започне натпреварот
  • Максималната сума е 5 евра што може да ви биде доделена како бесплатен облог
  • Понудата важи само за натпреварот помеѓу Реал Мадрид и Тотенхем

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*