Bet365 „чести“ 10 евра за обложување во живо за натпреварот Барселона – Ливерпул!

bet365 бонус

Денес и утре се првите натпревари од ½ финалето на најелитното фудбалско натпреварување во Европа, Лига на шампиони.

Вечер на „менито“ го имаме дуелот помеѓу Тотенхем и Ајакс за кој експертите сметаат дека ќе биде доста неизвесен.

Утре во 21:00 имаме дуел на титаните, односно Барселона на својот Ноу Камп го дочекува Ливерпул кој игра одлично оваа сезона.

По тој повод, најдобрата обложувалница, Bet365 реши да ги почести своите корисници.

Имено, сите кои ќе изиграат 10 евра на натпреварот Барселона – Ливерпул пред почетокот ќе си добијат бесплатни 10 евра за обложување во живо на истиот натпревар.

Услови и правила за користење

  • Квалификувани играчи за оваа промоција се тие само што добиле е-маил
  • Вредноста на бесплатните средства за обложување во живо е еднаква на вашиот влог пред почетокот на натпреварот најмногу до 10 евра
  • Оваа понуда важи само за натпреварот Барселона – Ливерпул
  • Бесплатните средства не се исплаќаат односно се одбиваат од потенцијалната добивка

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*