пад на коефициенти
Вести

Натпревар со драстичен пад на коефициентот (25.08.2019)

За денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар кој бележи огромен пад на коефициентот, но и понатаму вредноста е задоволителна. Хуачипато – Антофагаста – 2 @ 2.68 во Bet365 Почетната вредност за […]

Анализа на натпревари

Ефикасните Шкоти ќе ни го дуплираат влогот!?

Денес од 16:00 во рамките на шкотската Премиер лига се сретнуваат екипите на Селтик и Хартс. Селтик се наоѓа на лидерската позиција со 100% учинок односно досега има освоено две победи во две кола. Хартс […]

Тип на денот

ТИП НА ДЕНОТ: (25.08.2019,19:00) ЛЕГАНЕС – АТЛЕТИКО МАДРИД

ГОСТИТЕ СО АМБИЦИИ ЗА ТИТУЛА Шпанија, Ла Лига, 25.08.2019: Леганес – Атлетико Мадрид ТИП 2 Резултат:  ЗЗа денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Леганес и Атлетико Мадрид од рамките на шпанската Ла Лига. […]

што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес?

Што се уплаќа денес (25.08.2019)

За денес уплатата веруваме дека повторно ќе биде добар показател, па ви претставуваме сингл со одлична квота. СПАЛ – Аталанта – 2 @ 1.75 Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 48.822 евра. За победа на […]

тикет на денот
Тикет на денот

Тикет на денот (недела, 25.08.2019)

Денешниот ден е полн со натпревари, а ние се одлучивме да ви претставиме супер-дабл во форма на тикет на денот. Леганес – Атлетико Мадрид – 2 @ 1.80 во 1xBet Атлетико Мадрид изигра одличен натпревар […]

Вести

Серија А 1-во коло: Најава, анализа и предлог типови

Овој викенд на програмата е првото коло во Серија А и веќе на стартот не очекуваат неколку возбудливи натпревари. „Старата дама“ одбраната на титулата ќе ја започне од Парма, додека Наполи игра дерби против Фиорентина. […]

Тип на денот

ТИП НА ДЕНОТ: (24.08.2019,18:30) ЛИВЕРПУЛ – АРСЕНАЛ

ОТВОРЕНО АНГЛИСКО ДЕРБИ Англија, Премиер лига, 24.08.2019: Ливерпул – Арсенал ТИП ГГ Резултат: 3-1 За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Ливерпул и Арсенал од рамките на англиската Премиер лига. И двете екипи започнаа […]

што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес?

Што се уплаќа денес? (24.08.2019)

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар со супер коефициент и интересен распоред на уплатата. Фиорентина – Наполи – 2 @ 1.94 Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 65.316 евра. За победа […]