Тикет на денот (недела, 10.02.2019)

тикет на денот

За денес во категоријата „тикет на денот“ решивме да ви претставиме супер дабл со одличен коефициент.

Манчестер Сити – Челзи – 1&ГГ @ 3.00 во 1xBet

Манчестер Сити повторно се врати во трката за титула и вешто ги искористи киксовите кои ги направи Ливерпул. Моментално се -3 бода, па сега овој тим не смее да се коцка. Челзи започна одлично, но се уште не е тим кој има квалитет за титула. Овде сметаме дека граѓаните ќе бидат подоминантни и ќе издвојат победа. Типуваме 1&ГГ со коефициент 3.00 во 1xBet.

Регистрирај се на 1XBET

Севиља – Еибар – 1 @ 1.70 во Bet365

Откако со убедлива победа од 5-0, Севиља ја прекина лошата серија против Леванте, тие во последното коло повторно не изненадија и претрпија пораз од Селта Виго. Како резултат на лошите резултати тие паднаа на 4-то место на табелата и заостануваат 6 бода зад третопласираниот Реал Мадрид. Од друга страна Еибар нема некои големи амбиции и игра доста променливо оваа сезона. Овде сметаме дека Севиља ќе победи без поголеми проблеми, а тоа може да го изиграте во Bet365 со коефициент од 1.70.

Регистрирај се на Bet365

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 5.10

Be the first to comment

Leave a Reply