Тикет на денот (понеделник, 04.02.2019)

тикет на денот

Денес завршуваат редовните кола од многу лиги, па по тој повод ќе се обидеме да составиме добитен тикет кој ќе има супер коефициент.

Вест Хем – Ливерпул – 2/2 @ 1.95 во 1xBet

Вест Хем оваа година може да биде комплетно задоволен од моменталните резултати, бидејќи нивните амбиции не се големи, односно главна цел им е навремен опстанок. Од друга страна Ливерпул се бори за долгопосакуваната титула во Англија. Овој тим не смее да прави грешки  со тимови како што е Вест Хем, па затоа сметаме дека овде ќе бидат доминантни. Наш предлог е 2/2, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.95.
Регистрирај се на 1XBET

Фросиноне – Лацио – 2/2 @ 2.10 во Bet365

Фросиноне е еден од посериозните кандидати за елиминација во Серија Б. Тие досега имаат катастрофална сезона, па и не е чудно што се наоѓаат на претпоследната позиција на табелата. Лацио врза три натпревари без победа, а тоа одма се одрази со пад на табелата. Тие паднаа на 8-та позиција и доколку сакаат европско натпреварување следната сезона ќе мора да започнат со поинакви резултати. Наш предлог е победа за Лацио уште во првото полувреме, а исто така и на крај. Коефициентот во Bet365 за тоа е 2.10.
Регистрирај се на Bet365

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО BET365: 4.09

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*