ТИП НА ДЕНОТ: (31.01.2019,20:30) УНИОН БЕРЛИН – КЕЛН

тип на денот

БОРБА ВО ЦВАЈТ

Германија, Втора Лига, 31.01.2019: Унион Берлин – Келн  ТИП ГГ

Резултат: 2-0

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Унион Берлин и Келн од рамките на втората германска лига. Унион Берлин има големи амбиции оваа сезона, но нема толку квалитетен тим за да се бори за Бундеслига. Од друга страна Келн е најсериозниот кандидат за повраток во елитата и засега добро им оди. Овде ни претстои голема борба, па веруваме дека ќе има и голови. Наш предлог е гол-гол, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.72.

УСПЕШНОСТ ЈАНУАРИ: 17/30

УНИОН БЕРЛИН – КЕЛН 2
Регистрирај се за Бонус ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*