Што се уплаќа денес? (31.01.2019)

што се уплаќа денес

За денес во оваа категорија ќе ви претставиме сингл натпревар од шпанскиот куп на кој има солидна уплата.

Жирона – Реал Мадрид – 2 @ 1.77

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 85.371 евра. За победа на домаќинтие уплатени се 4.401 евра, за реми 4.365 евра, додека за победа на Реал Мадрид уплатата изнесува 76.606 евра.

Изиграј го овој натпревар во 1XBET

Изиграј го овој натпревар во Bet365

Вредностите се засноваат врз информации од 1хBet и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*