ТИП НА ДЕНОТ: (04.01.2019,19:00) ЛЕВАНТЕ – ЖИРОНА

СУДИР НА НЕПРЕДВИДЛИВИТЕ

Шпанија, Ла Лига, 04.01.2019: Леванте – Жирона ТИП Г.Г

Резултат: 2-2

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Леванте и Жирона од рамките на шпанската Ла Лига. Овде станува збор за две екипи кои направија доста изненадувачки резултати, но сепак тоа не е доволно за да се издигнат на табелата и да забележат позитивен резултат. Конечниот исход да се типува ќе биде тешка задача, па затоа решивме да типуваме на голови. Наш предлог е гол-гол, а тоа може да го изиграте во Coinbet24 со коефициент од 1.63.

УСПЕШНОСТ ЈАНУАРИ: 2/3

ЛЕВАНТЕ – ЖИРОНА ГГ
Регистрирај се за Бонус ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*