Тикет на денот (среда, 30.01.2019)

тикет на денот

Оваа среда ни носи солидна понуда, бидејќи на распоредот го имаме вонредното коло на Премиер лига, италијанскиот Куп, но и германскиот Цвајт.

Нант – Ст. Етиен – 0-2 @ 1.66 во 1xBet

Нанат и Ст. Етие го одложија натпреварот поради трагедијата која го зафати Сала. Денес ќе биде изигран тој натпревар, а домаќинот е во исклучителна лоша серија. Од друга страна гостите играат ефикасни натпревари, посебно во францускиот Куп. Бодовите им се важни и на едните и на другите, па не очекуваме премногу голови. Предлагаме 0-2 гола, a коефициентот за тоа е 1.66 во 1xBet.
Регистрирај се на 1XBET

Ливерпул – Лестер – 3+ @ 1.53 во Bet365

Моментално Ливерпул е на +4 бода предност од Сити и има еден натпревар помалку. Засега успеваат да ја одржат преднсота за титула која ја чекаат веќе три децении. Да бидеме искрени ова е тежок тест, бидејќи тимот на Лестер не е за потценување. Тие можеби не се во кој знае каква форма, но знаат да играат натпревари против силни екипи. Овој пат го избегнуваме конечниот тип и типуваме 3+. Коефициентот во Bet365 за тоа е 1.53.
Регистрирај се на Bet365

Хајденхајм – Кил – 3+ @ 1.68 во 10Bet

Во првото коло во новата календарска година, во германскиот Цвајт се сретнуваат екипите на Хајденхејм и Кил. Овие две екипи се на врвот на табелата и ќе се броат за третото место кој ќе им донеси пласман во баражот. Во првиот дел овој натпревар заврши 1:1, а сега очеуваме повеќе голови. Се работи за тимови кои се ефикасни, па не би требало да има проблеми. Наш предлог е 3+, а тоа може да го изиграте во 10Bet со коефициент од 1.68.
Регистрирај се на 10Bet

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ВО Bet365: 4.27

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*