Тикет на денот (недела, 27.01.2019)

тикет на денот

Неделата изобилува со премногу натпревари, но нашиот фокус се заджа само на два дуели кои имаат големи шанси за пролаз, а исто така и коефициентот е одличен.

Амиен – Лион – 2/2 @ 2.40 во 1xBet

Пред само три дена овие екипи ги измерија силите во рамките на францускиот куп, а како победник се издвои екипата на Лион. Тие во првенството во минатото коло ја прекинаа серијата од три натпревари без победа, па веруваме дека ќе продолжат со тоа темпо. Амиен е одлична шанса за тоа бидејќи немаат доволно квалитет. Предлагаме 2/2, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 2.40.
Регистрирај се на 1XBET

Торино – Интер – 2 @ 2.00 во Bet365

Домаќините овој пат Интер го пречекуваат малку со лошо расположение бидејќи двата последни натпревари ги поминаа без победа. Интер пак не успеа во последното коло да го „скрше“ малерот против Сасуоло кој трае подолг период. Сметаме дека на овој натпревар Интер има предност, па затоа типуваме двојка. Коефициентот во Bet365 за овој тип е 2.00.
Регистрирај се на Bet365

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО BET365: 4.80

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*