Тикет на денот (петок, 15.06.2018)

тикет на денот

Веќе започна најголемото репрезентациско натпреварувње, па понудата и не е толку очајна. За денес ви претставуваме дабл тикет на денот.

Египет – Уругвај – 0-2 @ 1.70 во Coinbet24

Последните информации зборуваат дека Мохамед Салах ќе биде дел од селекцијата на Египет, па прашање е колку најдобриот фудбалер од Африка е спремен за дуелот со цврстите Јужноамериканци. Уругвај ќе се направи се само за Мундијалот да го отвори со победа, додека Египет би бил задоволен и со бод. Ние типуваме на мал број голови.

Регистрирај се на Coinbet24

Фин Харпс – УЦД – 2 @ 2.39 во 1xbet

Лидерот на втората Ирска лига гостува кај Фин Харпс после важната победа на првиот следбеник, Дрогеда. Сега екипата од Даблин е прва и со четири бода повеќе од Дрогеда и пет повеќе од Шелбурн. Домаќинот спаѓа во подобрите тимови од Ирска, но тешко ќе биде да го загрози квалитетниот состав на УЦД. Предвидуваме двојка за која коефициентот е одличен.

Регистрирај се на 1XBET

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ: 4.06

1 Comment

  1. I na sto da se kladime….koga se sto pravite ovde e reklama na KLADILNICIVE….samo sakate da zaebete sto poveke lugje…..ova nema vrska vie sto go pravite…na sekoe klikanje na nekoj status na vasava stranica prvo sto se otvoara e linkot i logoto na BET 365 …pa kogo go ebavate u mozok be…

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*