Тикет на денот (сабота, 19.01.2019)

тикет на денот

Вчера бевме добитни во категоријата тикет на денот, па тоа беше одличен вовед за викендот кој ни претстои. И денес исто така ќе се обидеме да ви ја прикажеме добитната комбинација.

Ајнтрахт – Фрајбруг – Т12+ @ 1.64 во 10Bet

Веруваме дека и после празничната пауза, тимот од Франкфурт ќе продолжи со добри игри и победи. Ајнтрахт направи мини припреми во Бразил, а таму изиграа два пријателски натпревари. Победија против Сао Паоло, а изгубија од Фламенго.  Што се однесува до Фрајбург, тие изиграа два контролни дуели со Мајнц и двата завршија со резултат 2:2. Во првиот дел од сезоната Ајнтрахт славеше во Фрајбург, па очекуваме да запише победа и во градот на Мајна. Наш предлог е домаќинот да постигне два гола.
Регистрирај се на 10Bet

Блекбурн – Ипсвич – 1 @ 1.83 во 1xBet

Роверс после продолжението испадна од Њукасл од ФА купот, а сега им останува да се посветат на Чемпионшипот во кој се вратија оваа сезона. Ипсвич е тим кој се наоѓа на самото дно на табелата и грчевито се обидува да ја напушти зоната на испаѓање. Блекбурн не е сигурен со опстанокот, па веруваме дека навреме ќе сака да го обезбеди. Предлагаме единица.
Регистрирај се на 1XBET

Хуеска – Атлетико Мадрид – 2 @ 1.66 во Bet365

Мадриѓаните заминуваат на гостување кај Хуеска и тоа по бодови. Квалитетот на гостите мора да дојде до израз на овој натпревар, иако на домаќините им гори под нозе. Хуеска е на последно место со само 11 бода и се што направија направија во првите две кола кога зедоа 4 бода. Сметаме дека имаат мали шанси за да стигнат до опстанок, но  овде нема што да бараат бодови. Типуваме на победа за гостите.
Регистрирај се на Bet365

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ: 4.98

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*