Тикет на денот (среда, 09.01.2019)

тикет на денот

Уште еден просчен кладилничарски ден е пред нас. За промена, одлучивме да типуваме на два огромни фаворити да постигнат по два гола уште во првото полувреме.

ПСЖ – Гингамп – Т12+пп @ 2.29 во 1xBet

Парижаните немаат причина да го чуваат тимот за првенството, бидејќи направија огромна разлика и тешко дека ќе успее некој да ги стигне. Сега тие се насочуваат кон Лигата на шампиони, а тоа некако им е приоритет изминативе неколку години. Моментално најблискиот трофеј им е Лига купот, а каде што стигнаа до ¼ финалето, а сега ривал им е Гигнамп. Гостите доаѓаат како последнопласирани на табелата од купот, па победата за домаќинот е извесна. Освен тоа очекуваме да постигнат ПСЖ и два гола во првото полувреме.
Регистрирај се на 1XBET

Манчестер Сити – Бартон – Т12+пп @ 1.78 во Bet365

Шампионот е блиску до одбрана на трофејот, а Сити имаше среќа во жребот, бидејќи во полуфиналето ќе ја мери силата со Бартон, тимот кој настапува во Лига 1. До полуфиналето Бартон го елиминираше премиерлигашот Барнли и дури три екипи од Чемпионшип. Граѓаните ќе победат,  но и веруваме дека ќе постигнат два гола во првото полувреме.
Регистрирај се на Bet365

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ: 4.08

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*