ТИП НА ДЕНОТ: (03.01.2019,21:15) AВЕШ – ПОРТО

тип на денот

ПОРТО МОРА ДА ГО ИСКОРИСТИ КИКСОТ НА БЕНФИКА

Португалија, Премиер Лига, 03.01.2019: Авеш – Порто ТИП 2

Резултат: 0-1

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Авеш и Порто од рамките на елитната лига во Португалија. Авеш благодарение на гол разликата се наоѓа над зоната на испаѓање, но се уште опстанокот им е загрозен. Порто е пред одлична можност за да создаде предност пред Бенфика, бидејќи вчера тие беа поразени. Наш предлог е победа за гостите, а тоа може да го изиграте во Coinbet24 со коефициент од 1.33.

УСПЕШНОСТ ЈАНУАРИ: 1/2

AВЕШ – ПОРТО 2
Регистрирај се за Бонус ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*