ТИП НА ДЕНОТ: (02.01.2019,21:15) ПОРТИМОНЕНЗЕ – БЕНФИКА

тип на денот

БЕНФИКА ВО ТРКА ЗА ЕВРОПА

Португалија, Премиер Лига, 02.01.2019: Портимонензе – Бенфика ТИП 2

Резултат: 

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Портимонензе и Бенфика од рамките на првата лига на Португалија. Домаќините оваа сезона нема со што да се пофалат бидејќи се наоѓаат на средината на табелата и нивна главна цел е да не бидат елиминирани. Од друга страна Бенфика е во трка за позиција која води во Европа, а како што стојат работите, тука ќе има борба до самиот крај. Наш предлог е победа за гостите, а тоа може да го изиграте во Coinbet24 со коефициент од 1.52.

УСПЕШНОСТ ЈАНУАРИ: 1/1

ПОРТИМОНЕНЗЕ – БЕНФИКА 2
Регистрирај се за Бонус ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*