ТИП НА ДЕНОТ: (18.12.2018,18:30) МЕНХЕНГЛАДБАХ – НИНБЕРГ

тип на денот

МЕНХЕНГЛАДБАХ Е НАЈПОЗИТИВНОТО ИЗНЕНАДУВАЊЕ

Германија, Бундеслига, 18.12.2018: Менхенгладбах – Нинберг ТИП 1

Резултат: 2-0

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Менхенгладбах и Нинбер од рамките на вонредното коло на Бундеслигата. Менхенгладбах игра одлично оваа сезона и моментално се наоѓа на втората позиција на табелата. Нинбер од друга страна е катастрофален, па ако продолжи вака сигурно ќе им следи елиминација. Овде станува збор за дуел на две екипи кои имаат различен квалитет. Наш предлог е победа за домаќинот, а тоа може да го изиграте во Coinbet24 со коефициент од 1.39.

УСПЕШНОСТ ДЕКЕМВРИ: 9/17

MЕНХЕНГЛАДБАХ – НИНБЕР 1
Регистрирај се за Бонус ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*