ТИП НА ДЕНОТ: (10.01.2019,19:30) АТЛЕТИК БИЛБАО – СЕВИЉА

ГОЛ-ГОЛ ВО ШПАНСКИОТ КУП

Шпанија, Копа дел Реј, 10.01.2019: Aтлетик Билбао – Севиља ТИП Г.Г

Резултат: 1-3

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Атлетик Билбао и Севиља од рамките на шпанскиот Копа дел Реј. Билбао игра катастрофално во Ла Лига и шансите за успех скоро и ги нема, односно тие направија приоритет да им биде опстанокот. Севиља од друга страна е во топ 3 и засега добро им оди. Овде ќе има голема борба, а секогаш таквите натпревари се одликуваат со голови.. Наш предлог е гол-гол, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.73.

УСПЕШНОСТ ЈАНУАРИ: 4/9

АТЛЕТИК БИЛБАО – СЕВИЉА ГГ
Регистрирај се за Бонус ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*