Тикет на денот (сабота, 01.12.2018)

тикет на денот

Првата декмвриска понуда е повеќе од одлична и на располагање имаме премногу натпревари. Ние избравме неколку и ви ги преставуваме во форма на тикет на денот.

Вердер – Баерн – 2 @ 1.49 во 1xBet

Баварците се во големи проблеми кога станува збор за Бундеслигата. Во претходните три кола не победија, два пати ремизираа на домашен терен и изгубија на гостувањето во Дортмунд. Поради сето тоа „милионерите“ им побегнаа дури девет бода. Вердер игра одлично во првиот дел од полусезоната и во еден момент стигна на второто место. Како и да е овде очекуваме Баерн да им се доближи на Дортмунд, па затоа очекуваме нивна победа.
Регистрирај се на 1XBET

Словачко – Спарта – 2 @ 1.90 во Coinbet24

Спарта никако да успее да ја врати тиулата. Од година во година вложуваат се повеќе пари, но Славија и Плзен се секогаш пред нив. Ниту во Европа не можат да се пофалат со добри резултати, па натпреварувањето го завршија уште во летото. Словачко на последните пет натпревари на домашен трене преживеа пораз, па очекуваме и сега да биде така.
Регистрирај се на Coinbet24

Норвич – Ротерам – Т12+ @ 1.50 во Bet365

Канаринците не успеаа да ја продолжат серијата победи во првенството, која изнесуваше 6 последователни победи, па ремизираа на гостувањето во Хал. Тигрите ги запреа малце, но тие и понатаму се на лидерската позиција. Сега на гости им доѓа Ротерам кој е повратник од Лига 1, а тие моментално се на 19-та позиција на табелата. Норвич е пред уште една победа, но освен тоа ние очекуваме да постигне и два гола.
Регистрирај се на Bet365

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ: 4.24

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*