Тикет на денот (сабота, 24.11.2018)

тикет на денот

Денес ги имаме на располагање сите лиги, па затоа и обложувачката понуда е екстра голема. Поради тие причини, ние немавме апсолутно никаков проблем при составувањето на тикетот на денот.

Валенсија – Рајо Валекано – 1 @ 1.47 во Coinbet24

Валенсија во последното коло конечно победи во Ла Лига после долгиот и сушен период. Тие издвоија минимална победа против Хетафе, но како и да е запишаа три бода на своето конто. Од друга страна Валекано ремизираше против Виљареал и прикажа одлична партија фудбал. Овој пат сметаме дека Валенсија започна да победува и нема план да престане со тие резултати.
Регистрирај се на Coinbet24

Удинезе – Рома – 2 @ 1.88 во 1xBet

Домаќините се во катастрофална форма и направија неколку киксови по ред. Тие претрпеа три порази и едно реми, па на тој начин стигнаа до 17-та позиција на табелата. Рома после две реми, запиша и една победа, но тоа не беше доволно за да ги смири фановите. Сметаме дека и овде ќе притискаат и ќе сакаат да го надополнат изгубеното. Очекуваме победа за гостите.
Регистрирај се на 1XBET

Вест Хем – Манчестер Сити – 3+ @ 1.45 во Bet365

Вест Хем засега се држи одлично и е далеку од зоната на испаѓање. Сепак овој пат имаат тежок противник кој сигурно ќе ги остави без бод. Граѓаните се во одлична форма и газат се пред себе, па најверојатно дебакл ќе им се случи и на чеканите. Покрај победата за Сити, очекуваме и отворен дуел со најмалку три гола.
Регистрирај се на Bet365

ВКУПНО КОФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ: 4.00

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*