На последните 5 меѓусебни дуели се победници, а ако победат и денес коефициентот е 5.25

традиција

Во рамките на 14-то коло од англиската „Ванарама Национал Север“ лига се сретнуваат тимовите на Алтринчхем и Нунеатон.

Домаќините моментално се наоѓаат на 11-та позиција на табелата со досега освоени 18 бода, додека гостите се на 20-то место кое води во понизок ранг со 10 собрани бода.

Интересно е тоа што на последните пет натпревари Нунеатон излегува како победник, а ако и денес се случи тоа, тогаш вашата уплата помножете ја со коефициент вреден 5.25.

Наш предлог:

Конечен тип – Победа за гостите @ 5.25 во Bet365

Изиграј го овој натпревар во Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*