Прверете ја вашата е-пошта: Подарок 10 евра за вечерашниот натпревар!

bet365

Денес започнува третото коло од Лигата на шампионите, а какво чувство би било тоа да немате изиграно ниту еден тикет. Можеби не е во прашање заработката, колку што е важно чувството на возбуда, а покрај тоа и фудбалот е поитнересен.

Онлајн обложувалниците нудат најразлични понуди и промоции со цел да ги привлечат своите корисници, а запаметете дека тоа не можете да го најдете во локалните обложувалници.

Имено, една од најстарите и најдобрите обложувалници, Bet365, за денес има фантастична понуда. Тие нудат бонус до 10 евра бесплатни средства, доколку вие се обложите на натпреварот Манчестер Јунајтед – Јувентус пред да започне.

Доколку се уште не сте регистрирани на Bet365, тоа може да го направите ТУКА и секогаш да бидете во тек!

Услови и правила

  • Понудата важи само за корисниците кои ќе направат уплата на натпреварот пред да започне
  • Вредноста на бесплатните средства е еднаква на вашиот влог, но најмногу до 10 евра.
  • Бесплатните средства може да ги користите за иститот натпревар во живо
  • Квалификувани за оваа понуда се играчите кои добиле е-маил за оваа промоција

Регистрирај се на Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*