Специјал тикет за натпреварот Црвена Звезда – Салзбург

специјал тикет

Денес на „менито“ ги имаме натпреварите од квалификациите за ЛШ, односно последното коло.  По тој повод решивме да ви претставиме специјал тикет.

Ние за типување го избравме натпреварот помеѓу Црвена Звезда и Салзбург. Звезда е силно амбициозна за ЛШ, а и Салзбург не е ништо подолу. Иако Белграѓаните играат дома ќе играат без публика. Тоа за нив е голем хендикеп, но сметаме дека нема да бидат поразени.

Благодарение на „Bet Builderot“ кој го има во Bet365 ние собравме 11 коефициент, а нашиот избор е:

  • Двојна шанса – 1х
  • Повеќе голови во второ полувреме
  • Помалку од 2.5 гола на цел натпревар
  • Повеќе од 3.5 картони на цел натпревар

специјал тикет

Изиграј го специјал тикетот во Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*