Тикет на денот (понеделник, 20.08.2018)

тикет на денот

Денес имаме голем избор на натпревари, а ние одлучивме да ви претставиме супер дабл.

Слајго – Дандалк – 2/2 @ 1.95 во 1xBet

Дандалк цели кон титулата, а во таа цел може да ги спречи само Корк Сити. Моментално Дандалк има два натпревари помалку, а тоа е предност на оваа екипа. Домаќините се борат за опстанок, но се уште не се загрозени. Сметаме дека Дандалк ќе притисне од првата минута и ќе стаса до победа уште во првото полувреме.

Регистрирај се на 1XBET

Кристал Палас – Ливерпул – 4+ @ 2.51 во Bet365

Последниот натпревар од второто коло ќе се игра во Лондон, каде што на Кристал Палс им гостува вториот фаворит во Премиер Лига, Ливерпул. Гостите во последното коло го декласираа Вест Хем, но сигурно ќе бидат успешни и против Кристал Палас. Овие две екипи играат ефикасен фудбал, па сметаме дека ќе има голови.

Регистрирај се на Bet365

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ: 4.89

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*