Малери и махери на колото!

малери и махери

Како и секој понеделник, така и овој традиционално ги објавуаваме најинтересните тикети од колото.

Малер 1

Мајсторски тикет. За жал натпреварот Еибар – Хуеска е главниот виновник што овој тикет не е добитен.

Малер 2

Храбро изиграно. 4000 денари уплата не е мала работа. За жал Корк ремизираше, а овој играч остана без добивка.

Малер 3

Многу зборови не се потребни за овој тикет. Лестер е главниот виновник што овој играч не доби нешто повеќе од 5000 евра. ЖАЛНО!

1xBet ве води на одмор од соништата!

Махер 1

Одиграни 6 натпревари со знакот Т12+. За среќа сите се погодени, а играчот е добтиен.

Махер 2

Изиграни 7 фаворити од саботната понуда кои беа добитни. Солидна улата и солидна добивка. Честито.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*