Малери и махери на колото!

малери и махери

Како и секој понеделник, така и овој, на крај на викендот ги сумираме тикетите кои пристигнуваат во нашата редакција. Ги избравме најинтересните и решивме да ви ги претставиме вас. Погледнете.

Малер бр.1

Играчот направил микс од игри и составил неверојатен тикет кој за 30 денари уплата носи неверојатни 52.000 денари. Натпреварот помеѓу Селтик и Ст. Џонстон го изиграл дупла шанса и 2-3 гола, меѓутоа тој заврши без голови.

Малер бр.2

Доколку паднеше уште еден гол во првото полувреме, денес овој обложувач ќе си ги добиеше неговите 45.000 денари. Жално!

Добиј бонус на 10Bet

Малер бр.3

Е ова е малериште. На два тикет по еден натпревар. Без голема уплата, но солидна потенцијална добивка.

Малер бр.4

Титулата најголем МАЛЕР му ја препишуваме на овој играч. Изиграл 8 натпревар од Лига Европа и ги уплатил за 20 денари. Вкупната потенцијална добивка е фантастични 540.000 денари. Натпреварот помеѓу Естерсундс и Арсенал го типувал победа за гостинот и најмалку 4 гола на натпреварот. За жал натпреварот заврши 0-3 🙁 .

Малер бр.5

Два неверојатни тикет. Чарлтон е едниот виновник за играчот да не земе 20.000 денари, а Ница го „поништи“ за неверојатни 190.000 денари. Каков несреќник 🙁

Регистрирај се на 10Bet

Махер бр.1

Мајсторски изиграни 4 натпревари Г.Г во прво полувреме и уплата од 30 денари. Тој ги погодил нив, а тие него. За убаво да се трошат!

Махер бр.2

Овој играч изиграл 5 натпревари со знак на тимови. Вешто избрани со солидни коефициент и добиена сума во вредност од едно К-15. Со среќа 🙂

50% бонус до 200 евра на 10Bet

Махер бр.3

Овој тикет играчот го типувал само на конечен исход, а и лесно ги погодил. За 40 денари погодил солидни 11.800 денари. Нека му се аирлија.

ДОКОЛКУ ИМАТЕ И ВИЕИСПРАТЕТЕ НИ ГИ ВАШИТЕ ИНТЕРЕСНИ, ДОБИТНИ ИЛИ ПРОМАШЕНИ ТИКЕТИ НА НАШАТА ФБ СТРАНА!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*