Tикет на денот (недела, 19.08.2018)

тикет на денот

Конечно недела каква што долго очекувавме. Полна со натпревари, а ние специјално за вас избравме два натпревари со одличен коефициент.

Сасуоло – Интер – 2/2 @ 2.50 во Coinbet24

Сасуоло лани ни покажа одлична сезона, а дали ќе се задржи истата форма и оваа година не можеме да утврдиме. Го засилија тимот, но без некои значајни и големи промени. Од друга страна Интер состави тим кој може да се бори за титула. Секако ова изгледа доста нереално покрај Јувентус, но ви никој случај Интер не смее да се потцени.

Регистрирај се на Coinbet24

Рајо Валекано – Севиља – 2 @ 2.10 во Bet365

Рајо Валекано е повратник во Ла Лига, додека противникот Севиља е далеку поквалитетна екипа. Иако Севиља има поголеми обврски овој период, односно насочен е кон Лига Евроопа, сепак нема да дозволи да претрпи пораз во ова прва коло. Очекуваме тежок натпревар и краен исход победа за Севиља.

Регистрирај се на Bet365

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ: 5.25

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*