Што се уплаќа денес? (27.07.2018)

Што се уплаќа денес

Во оваа категорија, за денес решивме да ви претставиме сингл натпревар со одличен коефициент.

Локомотив – ЦСКА Москва – 1 @ 2.44

На овој дуел од супер купот на Русија имаме вкупна уплата од 17.614 евра. За победа на Локомотив уплатени се 14.889 евра, за реми 694 евра, а за победа на ЦСКА уплатат е само 2.030 евра.
Изиграј го овој натпревар во 1XBET

Изиграј го овој натпревар во Coinbet24

Изиграј го овој натпревар во Bet365

Вредностите се засноваат врз информации од 1хBet и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*