Тикет на денот (сабота, 21.07.2018)

тикет на денот

Денес конечно имаме добра понуда, па така не ни е проблем да составиме тикет на денот. Треба да имате на ум дека првите кола се секогаш полни со изненадувања.

Базел – Ст. Гален – 3+ @ 1.49 во 10Bet

Тимот од Јакобс парк остана без титулата која се пресели во витрините на Јанг Бојс. Сега им е прироритет да го го вратат шампионскиот наслов. Ст. Гален не се прослави во пријателските дуели, па Базел во овој случај е фаворит. Сепак ние одлучивме да типуваме на голови и сметаме дека ќе има најмалку три.
Регистрирај се на 10Bet

Еребро – Малме – Г.Г @ 1.69 во Coinbet24

Mалме е се подаелку од одбраната на титулата, а се уште не е ниту на пола првенството. Двете последователни реми на домашен терен, а пред тоа двата врзани порази во гости, ги спуштија на седмото место. Единствено позитивно е тоа што го поминаа првото коло од квалификациите за ЛШ. Ниту домаќинот е во некоја добра форма. Некако најреално ни изгледа предлог типот гол-гол.
Регистрирај се на Coinbet24

Илертишен – Гројтер Фурт II – 3+ @ 1.70 во 1xBet

Уште еднаш ја користиме приликата за во тикетот да ставиме натпревар од германската регионална лига. Овие две екипи изиграа ефикасни натпревари во првото коло, па сме сигурни дека така ќе биде и во второто. Илертишен изгуби со 3-1, додека Гројтер беше убедлив на домашен терен. Овде мора да бидат повеќе од 3 гола.
Регистрирај се на 1XBET

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ: 4.28

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*