Кладење.мк со видео анализа за вечерашниот натпревар од Мундијалот! (10.07.2018)

видео анализа

Како за досегашните натпревари, така и за полуфиналето, Јовица ќе се обиде преку видео анализа да ви ги претстави деталите за вечерашниот натпревар, а исто така и да ви помогне при избор на типовите.

За вечер го имаме првиот полуфинален дуел помеѓу Франција и Белгија.

Погледнете:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*