Натпреварот заврши нерешено? 10Bet ви ги враќа парите!

10Bet

Една од подобрите онлајн обложувалници, 10Bet ни ја претстави нивната одлична понуда каде што ги враќаат парите доколку натпреварот заврши нерешено.

Се што треба да направите е:

  1. Најавете се на 10Bet или креирајте ја вашата сметка ТУКА
  2. Уплатете 5+ евра на Точен резултат или Стрелец
  3. Ако натпреварот заврши нерешено, 10Bet ви го враќа влогот најмногу до 10 евра

Регистрирај се на 10Bet
Услови и права за користење

  • Понудата важи само за натпревари од Светското првенство 2018
  • Понудата важи еднаш за еден натпревар
  • Понудата важи за игиран точен резултат и стрелец (прв, последен или било кога)
  • Бесплатните средства ќе ви се кредитираат во наредните 24 часа
  • Бонус средствата може да ги изиграте на коефициент од 1.8 до 8

Регистрирај се на 10Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*