Тикет на денот (четврток, 05.07.2018)

тикет на денот

Денес обложувачката понуда е очајна, но сепак доволно голема за да составиме тикет на денот.

Рејкјавик – Валур – 2 @ 2.34 во Coinbet24

Тимот на Рејкјавик имаше високи очекувања оваа сезона, но како што тргнало најверојатно ќе се задоволи со позиција од средината на табелата. Од друга страна Валур е во топ форма и гази се пред себе. За овој натпревар букмејкерите понудиле одличен коефициент за гостите кој сметаме дека треба да се искористи.

Регистрирај се на Coinbet24

Арка – Динамо Букурешт Г.Г @ 1.77 во 1xBet

Арка веќе изигра два контролни натпревари за време на паузата. На едниот издвои победа, а на другиот реми. За Динамо ова ќе биде прв таков натпревар, па веруваме дека ќе игра со измешани состави со цел да го избере најдобриот за почетокот на сезоната. И двете екипи знаат да прикажат ефикасни натпревари, па затоа типуваме гол – гол.
Регистрирај се на 1XBET

Дел Потро – Лопез – +40.5 Гемови @ 1.80 во 10Bet

Најинтересниот дуел во второто коло од Вимблодн ќе биде овој дуел. Дел Потро е фаворит во овој дуел, но не треба никако да се потцени Лопез кој е доволно квалитетен барем за еден сет. Доколку го освои, нема сомнеж дека бројот на гемови ќе биде поголем од понудениот, односно 40.5.

Регистрирај се на 10Bet

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ: 7.45

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*