Малери и махери на колото!

малери и махери

Мундијалот веќе навлезе во втората фаза, а изминативе неколку кола имаше и доста изненадувања. Во нашата редакција пристигнаа доста интересни тикети, па одлучивме да ги споделиме со вас.

Малер 1

Супер изигран тикет, за супер добивка. Натпреварот помеѓу Делфин и Мака го остави овој играч без 102.794 денари. Жално!

Малер 2

Убаво „наредени“ мечеви. Сите погодени, а само Шамрок промашен. Играчот го изиграл 3+, a за жал натпреварот заврши 2-0.

Малер 3

Иако Шпанија беше огромен фаворит, сепак натпреварот заврши нерешено, а Русија преку пенали се пласира во 1/4 финалето. Овој играч поради нив остана без 200 евра.

Депозирај во 1хBet со Skrill или Neteller и освој вредни награди!

Махер 1

Додека сите веруваа во лесен натпревар за Хрватите, овој кладилничар ја изиграл х-х и ја погодил. Уплатата не е важна, но мајсторијата е голема.

Махер 2

Храбро изиграно. Натпреварот беше изеданчен по коефициенти, но овој играч го избра вистинскиот знак и си доби 10.000 денари. Со среќа!

ДОКОЛКУ ИМАТЕ И ВИЕИСПРАТЕТЕ НИ ГИ ВАШИТЕ ИНТЕРЕСНИ, ДОБИТНИ ИЛИ ПРОМАШЕНИ ТИКЕТИ НА НАШАТА ФБ СТРАНА!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*