Тикет за храбри (вторник, 26.06.2018)

тикет на денот

Покрај стандардниот „тикет на денот“, нашата редакција и денес ќе ви понуди тикет за љубителите на повисоки коефициенти.

Нигерија – Аргентина 2 и ГГ @2.90 во 1xBet

После победата над Исланд, Нигерија остана во игра за осминафинале, но може само да и направи услуга на Аргентина доколку загуби во овој меч. „Гаучосите“лошо ги одигра првите два меча, па ќе мораат да ги освојат трите бода и да се надеваат дека Исланд нема да победи. Веруваме дека Аргентина конечно ќе го покаже вистинското лице и ќе ги освои трите бода, но Нигерија ќе постигне барем еден гол.

Депозирај во 1хBet со Skrill или Neteller и освој вредни награди!

Австралија – Перу X-X @5.60 во Coinbet24

„Кенгурите“ се уште имаат надеж за пласман во осминафиналето, но не зависи се само од нив. На овој меч сигурно ќе одат на победа, но Перу не е многу инфериорен тим од Австралија. Веруваме дека мечот ќе заврши без победник на полувреме и на крај.

Вкупен коефициент на тикетот 16.24

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*