Кладење.мк со видео анализа за натпреварите од Мундијалот! (19.06.2018)

видео анализа

Како што имавме видео анализи во изминативе денови, така и денес решивме на малку подруг начин да ви ги анализираме натпреварите за денес од Светското првенство во Русија.

На распоредот ги имаме следните натпревари:

Колумбија – Јапонија
Полска – Сенегал
Русија – Египет

Погледнете:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*