Мајстор на колото: За 200 денари добил неверојатна сума на пари! (фото)

На интернет се појави тикет од минатиот викенд, на кој се гледа како играчот за уплата од само 200 денари добил неверојатни 191.520 денари.

Фантастично: Направи депозит од најмалку 60 денари и добиј 100% бонус до 6000 денари во 1xBet!

Тој тикетот го составил доста мајсторски и избрал 6 натпревари со комбинирани знаци. Ги погодил без проблем и си добил солидна сума на пари. Тикетот е изигран во обложувалницата Златна Копачка.

Нека му е честито и за убаво да ги троши парите.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*