По повод финалето од ФА Купот, 10Bet нуди зголемен коефициент!

10Bet

10Bet е една од најголемите кладилници која резултира со презадоволни корисници и секогаш нови промоции.

Овој пат на „менито“ го имаме финалниот натпревар помеѓу Челзи и Манчестер Јунајтед во рамките на ФА Купот. Додека останатите обложувалници за играта Г.Г3+ нудат 2.2, 2.5, обложувалницата на 10Bet нуди неверојатен коефициент од 3.25.

Регистрирај се на 10Bet

Освен тоа, доколку се регистрирате ТУКА и при првата уплата го внесете промо кодот FD200 вие ќе си добиете 50% бонус до 200 евра на вашата прва уплата.

Не пропуштајте ја оваа голема шанса за голема добивка!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*