10Bet нуди неверојатен бонус до 200 евра!

10Bet

Една од најголемите онлајн обложувалници, овој пат за своите нови корисници кои ќе се регистрираат сега или се регистрирани, а се уште ја немаат направено својата прва уплата, нуди неверојатен бонус од 50% до 100 евра.

Еве како да го добиете бонусот:

  1. Креирајте ја вашата сметка ТУКА
  2. Направете ја ваша прва упалта од минимални 15 евра и внесете го промо кодот FD10BET
  3. Добијте бонус до 100 евра

Регистрирај се на 10Bet

Услови и права за користење

 • Понудата е валидна само за нови корисници или корисници кои досега не направиле депозит
 • Минималниот депозит мора да биде 15 евра
 • Депозитот без промо кодот FD10BET
 •  нема да биде земен во предвид
 • Бонусот автоматски ќе биде кредитиран на вашата сметка
 • За да го повлечете бонусот мора да го изиграте најмалку 8 пати на коефициент 1.80.

Регистрирај се на 10Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*