Бонус за комбо тикет во обложувалнциата на 10Bet

10bet

Обложувалницата на 10Bet за сите обожаватели на комбо тикет, нуди додатен бонус за секој комбиниран тикет.

Ваша задача е да се најавите на сметката на 10Bet и да го го составете тикетот, а во зависност од бројот на натпревари кои ги имате изиграно ќе си добиете и соодветен бонус на добивката.

Распределбата на бонусот е по следниот редослед:

5 – натпревари 10%
6 – натпревари 10%
7 – натпревари 15%
8 – натпревари 20%
9 – натпревари 25%
10 – натпревари 30%
11 – натпревари 35%
12 – натпревари 40%
13 – натпревари 45%
14 – натпревари 50%
15 – натпревари 55%
16 – натпревари 60%

Регистрирај се на 10Bet

Услови и права за користење

  • Игрите Draw no bet и азиски хендикп не се квалификувани за оваа понуда
  • Понудата важи за направен тикет пред да започнат натпреварите
  • Бонудата важи за тикет уплатен со вистински пари
  • Максималната сума која може да ја добиете е 10.000 евра
  • Кеш аут облозите не се квалификувани за оваа понуда
  • Минималниот коефициент по натпревар треба да биде 1.2

1 Trackback / Pingback

  1. Финале на Копа Либертадорес: Гремио - Ланус, кој ќе владее со Јужна Америка !? - Kladenje.mk

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*