Тикет на денот (вторник, 08.05.2018)

За денес обложувачката понуда е доста слаба, па затоа одлучивме да ви претставиме дабл тикет на голови.

Мускрон – Лирс – 3+ @ 1.64 во Coinbet24

Ова е натпревар од белгиското првенство од групата која се бори за пласман во Лига Европа. Она што ги одликува натпреварите од плејоф е големата ефикасност, бидејќи поголем број натпревар се без резултатско значење. Така е и со дуелот Мускрон – Лирс. Двете екипи имаат само по 7 бода и немаат никакви шанси да стигнат до успех. Головите на овој меч се извесни.
Регистрирај се на Coinbet24

Варнсдорф – Прибрам – Г.Г @ 1.74 во 10Bet

Поради недостатокот на натпревари, одлучивме да го избереме овој меч од втората чешка лига во кој второпласираниот Прибрам гостува кај Варнсдорф. За сега имаат шанси за позиција која води во прва лига, но во врат им дишат Храдец и Пардубице, бидејќи Опава е сигурна на првата позиција. Нашето очекување е по еден гол на двете страни.
Регистрирај се на 10Bet

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ: 2.85

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*