Се уште немате сметка во онлајн обложувалница? Денес е вистински момент за да го направите тоа!

10Bet

Како што добро знаете европските лиги го гледаат својот крај на првенствата. За многу кладилничари ова е најубавиот период од годината, бидејќи се знае кој треба да победи и помалку кикснуваат натпреварите.

Ние како препорака ви ја даваме обложувалницата на 10Bet. Секако дека тоа не е случајно, туку ви нудиме сигурна обложувалница со традиција. Но освен тоа, вие доколку се регистрирате имате можност да си добите и бонус за добредојде во висина од 50% до 200 евра.

Се што треба да направите е:

  1. Креирајте ја вашата сметка ТУКА
  2. Направете уплата од најмалку 15 евра со промо кодот FD200
  3. Добијте бонус до 200 евра

Регистрирај се на 10Bet
Услови и правила за користење

  • Понудата е валидна за корисниците кои до сега не направиле уплата
  • Минималната уплата 15 евра
  • Понудата може да се искористи само еднаш
  • Уплатата без промо кодот FD200 не е квалификувана за бонус
  • Откако ќе направите уплата, изиграјте ја на коефициент од најмалку 1.60 и добијте го бонусот

Регистрирај се на 10Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*