Малери на колото!!!

малери и махери

Вообичаено и по традиција, секој понеделник ги сумираме тикетите кои пристигнуваат во нашата редакција. Има доста интересни тикети овој пат, некои добирни, а некој трагични. Ги избравме најинтересните и решивме да ви ги претставиме.

Малер бр.1

Играчот составил одличен тикет од дури 20 типувани натпревари. Искрено, коефициентите се мали, но сите заедно прават вкупен коефициент 551. Со уплата од 50 денари, играчот чекал речиси 1.000 евра или поточно 50.000 денари. Сепак паднал на два меча со најмал коефициент. Штета … Но повеќе среќа следен пат 🙂


Регистрирај се на 10Bet

Малер бр.2

Интер за многумина е веќе омразен тим. Причината е јасна, сезонава еден куп ливчиња не беа добитни само поради оваа екипа. Минатиот викенд Интер славеше со 2:0 над Беневенто, но двата гола паднаа во вториот дел. На тикетот подолу, играчот фатил 5 типови погодувајќи и време на прв гол, но паднал на Интер бидејќи го играл ПП2+. За малку отидоа 45.000 денари, со уплата од 700 денари.


Регистрирај се на 10Bet

Малер бр.3

Следува можеби најголемиот малер овој викенд. Со уплата од само 50 денари, играчот чекал дури 64.000 денари но … Тикетот е навистина одличен, фатени се коефициенти над 3.00, но само за еден гол од махер, играчот стана малер. На тикетот ПСЖ – Марсеј е типуван 0-1 п и 0-3 В, но во првиот дел паднаа два гола. Во прашање е само еден гол. Кога нејќе, нејќе …

ДОКОЛКУ ИМАТЕ И ВИЕИСПРАТЕТЕ НИ ГИ ВАШИТЕ ИНТЕРЕСНИ, ДОБИТНИ ИЛИ ПРОМАШЕНИ ТИКЕТИ НА НАШАТА ФБ СТРАНА!

1 Trackback / Pingback

  1. Тикет на денот (среда, 28.02.2018) – Kladenje.mk

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*