Само во петок: 100% бонус до 100 евра во обложувалницата на 1хBet

1xBet

1xBet ни ја претстави новата дневна промоција, односно само во петок сите што ќе направат уплата ќе добијат 100% бонус до 100 евра.

Ова е вистинска можност за да ги зголемете шансите за добивка. Не пропуштајте ја оваа фантастична понуда!

Се што треба да направите е:

 1. Логирајте се на 1xBet вебсајтот
 2. Депонирајте било која сума од €1 нагоре на вашата сметка во петок 01.12.2017
 3. Регистрирај се на 1XBET

Услови и правила за користење

 • Понудата е активна само на 01.12.2017 помеѓу 00:00 и 23:59
 • Клиентот има право на само еден бонус
 • Бонусот е еднаков на 100% од износот на депонираните средства, но не треба да надминува €100
 • Минималниот потребен депозит за активирање на бонусот изнесува €1
 • Клиентот мора да го штиклира квадратчето со “Земи учество во бонус понудата“ во Мојата сметка.
 • За да го искористете бонусот, износот на бонусот мора да биде уплатен 3 пати во рамки на комбинациски облози во рок од 24 часа по добивањето на бонусот, во спортивно ќе се смета за поништен.
 • Секој комбинациски облог мора да содржи 3 или повеќе настани.
 • Барем 3 настани во комбинацискиот облог мора да се со коефициент од 1.40 или повисоко.
 • Не можат да се повлечат средства пред сите услови на понудата да се исполнат.
 • Оваа понуда не може да биде користена во врска со ниту едни други промотивни или специјални понуди.
 • 1xBet може да изврши измена, поништи, обнови или одбие било која промотивна понуда во било кое време без претходно известување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*