Секој понеделник 5 евра бесплатни средства во обложувалницата на Unibet

unibet

Обложувалницата на Unibet доделува 5 евра бесплатни средства секој понеделник за своите лојални корисници.

Уплатете најмалку 10 евра на комбо тикет во обложувалницата на Unibet до недела 23:59 часот и во понеделник вашата сметка ќе биде кредитирана со бесплатни 5 евра.

Доколку сте обожавател на комбо тикетите не пропуштајте ја оваа можност.
Регистрирај се на Unibet

Услови и права за користење

  • Пријавата за оваа понуда е неопходна
  • Пријавата може да ја направите тука
  • Понудата важи за тикет составен од фудбалски натпревари
  • Минималниот коефициент по натпревар е 3.00
  • Понудата важи само за тикет составен пред да започнат натпреварите
  • Бесплатните средства автоматски ќе се кредитираат на вашата сметка
  • Уплатените средства на тикетот мора да бидат лични средства, а не бонус или бесплатни средства

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*