Лига Европа е вистински момент за 100% бонус до 100 евра

10bet

Обложувалницата на 10bet секогаш е тука да ви го додели највисокиот бонус на вашата прва уплата.

Четврток е ден кога има Лига Европа, а вие сте само на три чекори од добивање бонус до максимални 100 евра. Зар не изгледа супер?

 1. Најавете се на вашата сметка на 10bet
 2. Направете ја вашата прва уплата со промо кодот FD200
 3. Уживајте во бонусот
 4. Регистрирај се на 10Bet

Правила и услови за користење

 • Понудата е валидна до 31.12.2017 23:59
 • Понудата важи само за корисници кои до сега не направиле уплата
 • Само уплатата со промо кодот FD200 е квалификувана за бонусот
 • Минималната квалификувана уплата е 15 евра
 • Бонусот автоматски се кредитира на вашата сметка
 • Уплатата преку Skrill и NetEller не е квалификувана за оваа понуда

1 Trackback / Pingback

 1. Бонус за кладење - Kladenje.mk

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*