Повторно 10Bet ви нуди екстра зголемени коефициент за ЛШ!

10Bet секогаш знае да изненаде кога има големи натпреваруња, па така и овој пат реши за своите корисници да понуди зголемени коефициенти.

Креирајте го вашиот акаунт ТУКА и покрај зголемени коефициенти добијте си 50% бонус до 200 евра.

Изборот е ваш, дали за влог од 10 евра сакате добивка од 30 или 50 евра..

Во прилог натпреварите со зголемени коефициенти:

10Bet

 

1 Trackback / Pingback

  1. Лига на Европа: Најава, анализа и предлог типови – Kladenje.mk

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*