Специјал тикет за натпреварот Јапонија – Чиле

специјал тикет

Вечер во 01:00 после полноќ во рамките на Копа Америка се сретнуваат репрезентациите на Јапонија и Чиле.

Јапонците на ова натпреварување присуствуваат во улога на гости, а Чиле веќе ни се добро познати бидејќи имаат и неколку пати освоено титула во ова натпреварување.

Чиле се фаворити, па очекуваме лесна победа за нив. Сепак ние спремивме специјал тикет во Bet365, составен од повеќе типови за овој натпревар се со цел да ви го направиме натпреварот понеизвесен и поинтересен.

Вкупниот коефициент е 12, а нашиот избор е:

  • 2/2
  • Повеќе голови во второ полувреме
  • Гол-гол

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*