Обложувачката понуда е слаба, но бонусот е фантастичен!

1xbet бонус

Секоја обложувалница како главно „оружје“ го има бонусот, а на тој начин се труди да привлече што повеќе корисници.

Кога станвуа збор за бонус, лидер во таа област е обложувалницата на 1xBet. Тие секојдневно работат на нови и фантастични бонуси и промоции, па доколку се уште немате отворено сметка кај нив, сега е вистински момент да го сторите тоа.

Имено, за секој нов корисник, оваа обложувалница нуди 100% до 100 евра на вашиот прв депозит, а постапката за добивање на бонус е многу едноставна и нема да ви одземе повеќе од 2 – 3 минути.

Се што треба да направите е:

 1. Регистрирајте се на 1xBet ТУКА
 2. Направете го вашиот прв депозит од најмалку 1 евро или 50 МКД
 3. Добијте 100% бонус до 100 евра на вашиот прв депозит

Услови и правила за користење

 • Клиентот има право на само еден бонус.
 • Бонусот е наменет за сите играчи кои ќе регистрират преку ОВОЈ ЛИНК
 • Минималниот потребен депозит за активирање на бонусот изнесува 50 MKD
 • Износот на бонусот мора да биде уплатен 5 пати во рамки на комбинациски облози.
 • Секој комбинациски облог мора да содржи 3 или повеќе настани. Барем 3 настани во комбинацискиот облог мора да се со коефициент од 1.40 или повисоко
 • Пред да го добиете бонусот пополнете ги полињата во „Моја сметка“1xBet може да ги ограничи или да им го одземе правото на учество на клиентите во оваа или било која друга понуда
 • Само еден бонус е дозволен по клиент, по семејство, по адреса, по споделен компјутер и споделена IP адреса, како и по било кој детал на сметката како што се e-mail адреса, банкарска сметка, информации за кредитна картичка и број на сметка во платежен систем.
 • Било кој вид на злоупотреба на понудата може да доведе до затварање на сметката на корисникот.
 • Бонусот мора да се искористи во рок од 30 дена од денот на регистрација. После 30 дена, бонусот и сите добивки направени од бонус ќе бидат повлечени.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*