5 евра за обложување во живо на Bet365

bet365

Со оваа понуда на Bet365 имате ексклузивна можност да добиете 5 евра за обложување во живо на натпреварот помеѓу Челси и Манчестер Јунајтед.

Постапката за да ги добиете овие 5 евра е доста едноставна и се состои во само три чекори и тоа:

  1. Ставете го вашиот облог пред да започне натпреварот
  2. Вие ќе добиете бесплатен облог кој може да го искористете за обложување во живо на овој натпревар
  3. За да ги искористете вашите средства, кога ќе започне натпреварот изберете ја опцијата „Use Free Bet“

Имајте на ум дека бесплатните 5 евра може да ги користете за 70 различни видови на игри!

Услови и права за користење

  • Квалификувани за бесплатни се средства се корисниците кои ќе се обложат на овој меч пред неговото започнување
  • Сумата на бесплатни средства е еднаква на вашата уплата, но најмногу до 5 евра
  • Понудата важи само за обложување на натпреварот Челси – Манчестер Јунајтед

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*