Сакате Јагуар? 1xBet со посебна фантастична понуда за љубителите на Австралија Опен!

Обложувалницата на 1xBet ни ја претстави новата понуда која се однесува за гренд слемот во тенис Австралија Опен. Тие секогаш знаат да не изненадат, а овој пат несебично нудат Јагуар, IMAC Pro и iPhone X.

Како да учествувам во наградната игра?

 1. Уплатете најмалку 447 денари на натпревар од Австралија Опен
 2. Земете лото ливче
 3. Добијте Јагуар
 4. Регистрирај се на 1XBET

Распoред на наградите:

1 место Јагуар Ф-Модел

2 место IMAC Pro

3 место iPhone X

Исто така ќе се доделат и бонус поени по следниот редослед:

 • 10,000 бонус поени (10 добитници)
 • 5,000 бонус поени (20 добитници)
 • 2,000 бонус поени (30 добитници)
 • 1,000 бонус поени (50 добитници)
 • 500 бонус поени (100 добитници)
 • 200 бонус поени (200 добитници)
 • 100 бонус поени (300 добитници)
 • 50 бонус поени (400 добитници)

СО ЕДЕН ЗБОР, ЗА СИТЕ ПОЗНАВАЧИ НА ТЕНИСОТ ОВА Е ФАНТАСТИЧНА ПОНУДА КОЈА НЕ СЕ ПРОПУШТА!

Регистрирај се на 1XBET

Услови и правила за користење

 • Понудата е валидна до 28.01.2018
 • Лото ливчето автоматски се кредитира на вашата сметка откако ќе уплатите 447 денари или повеќе
 • Бројот на облози и ливчиња е неограничен
 • Добитните ливчиња ќе бидат избрани по случаен избор
 • Бонус поени автоматски ќе бидат доделени на носителите на добитните ливчиња
 • Извлекувањето ќе биде на 29.01.2018 во 18:00 часот
 • Ако еден натпревар е одложен за повеќе од 48 часа или вашиот облог е рефундиран, тогаш лото ливчето се смета за поништено
 • Компанијата го задржува правото да ја поништи или повлече оваа понуда или да направи измена на било која одредба во неа во било кое време без известување или давање на причина
 • Понудата е достапна само за едно лице по семејство и само една IP-адреса, PC и сметка може да се користат

Регистрирај се на 1XBET
 

 

 

Сподели

Be the first to comment

Leave a Reply