Тикет на денот (понеделник, 15.04.2019)

тикет на денот

Вчерашниот тикет беше добитен, а тоа докажува дека добро сме ја искористиле богатата понуда. Имаше многу возбодувања на теренот, а така ќе биде и денес.

Вотфорд – Арсенал – 2 @ 2.20 во 1xBet

Домаќините со мислите се сигурно на Вембли во финалето во ФА купот. Убедени сме дека Премиер Лига повеќе не ги интересира и целата своја сила ќе ја насочат кон тоа финале. Вотфорд успеа на неверојатен начин да победи во полуфиналето против Волвс и сигурно не им паѓа на памет сега да се предадат. Арсенал изигра одлично против Наполи и славеше со 2-0, па во четврток ќе се обидат да ја сочуваат таа предност на Сан Паоло. Предлагаме победа за гостите, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 2.20.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Солигорск – Слутск – 1/1 @ 1.91 во Bet365

Домаќинот Шахтјор одлично го отвори новото првенство и забележа две победи и тоа без примен гол. Го победија Торпедо дома и Неман на гости, додека во Купот ремизираа против Ислач во Минск. Гостите се една од најслабите екипи и овде им предвидуваме убедлив пораз. Наш предлог е 1/1, а коефициентот за тоа во Bet365 изнесува 1.91.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО BET365: 4.20

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*